Twój koszyk jest pusty

1. Klient ma mozliwość składania zamówień bez konieczności rejestrowania swoich danych na stronie internetowej (bez konieczności logowania się).

2. Przez zarejestrowanie i zalogowanie Klient uzyskuje dostęp do dodatkowych opcji takich jak: historia zamówień, możliwość sprawdzenia statusu zamówienia, zapamiętanie adresów wysyłek, możliwość otrzymywania aktualnych informacji o nowych produktach dostępnych w sklepie.

3. W celu dokonania rejestracji należy na stronie internetowej cotty.pl wybrać zakładkę „zarejestruj się i zamów”, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny podając następujące dane: imię, nazwisko, adres email oraz hasło. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy uruchomić link ukryty pod polem „Zarejestruj się i zamów”. Na adres email podany w formularzu rejestracyjnym cotty.pl co prześle wiadomość zawierającą link, którego uruchomienie stanowi potwierdzenie rejestracji i kończy procedurę rejestracyjną. Po dokonaniu rejestracji, Klient może zalogować się do sklepu cotty.pl przy pomocy podanych w trakcie rejestracji adresu email, jako loginu oraz hasła. Podanie danych adresowych jest konieczne dla realizacji zamówień składanych przez Klienta w Sklepie internetowym. W zakładce „Moje dane” klient może także dokonać zmiany danych, a także dokonać zmiany hasła.