Twój koszyk jest pusty

O NAS

Witamy w świecie kolorowych kocyków, pościeli,koszy na zabawki oraz innych wyrobów dla dzieci – poznaj Cotty


Cotty

Znajdziesz tu miękkie kołderki dla niemowląt, otulacze bambusowe, poduszki do wózków, kocyki oraz inne produkty dla dzieci. Tworzymy nasze wyroby z myślą o najmłodszych.

Znajdziesz tu wzory tkanin inspirowane potrzebami dziecka i głosem serca.

Cotty rozwija się każdego dnia: gdy jesteś w pracy lub z dzieckiem w piaskownicy, kiedy jecie pyszne malinowe lody lub włączacie pralkę.

Nasze poduszki, kocyki, otulacze dla niemowlaków i inne produkty nie powstałyby, gdyby nie pracownia krawiecka dziadka Sergiusza. To tam zaczęła się historia Cotty.

Błyszczące pudełko kolorowych guzików, skrawki różnobarwnych tkanin, turkot mechanicznych maszyn do szycia oraz wszędobylskie nitki tworzyły i budowały świat dziecięcej wyobraźni. Dziś wspomnienia tamtych niesamowitych kolorów, a także miękkich materiałów stały się naszą rzeczywistością.

W pracowni Cotty tworzymy wzory tkanin zarówno dla młodszych, jak i dla starszych klientów.

Zdradzimy Ci sekret: nie wiemy, co to znaczy nuda. Tworzymy pomysły z głową w chmurach. Niezależnie od tego, czy szyjemy pościele dla dzieci, czy inne elementy wystroju pokoju dziecięcego, zawsze stawiamy na kreatywność.

Na jakość naszych wyrobów składają się:

  • szczypta miłości najbliższych,
  • nietuzinkowe pomysły projektantów,
  • kilometry najlepszych polskich tkanin.

Kiedy pomysł jest dobry, realizujemy go w optymalnej formie. Oznacza to, że nasze wzory drukujemy na wybranych tkaninach i dzianinach bawełnianych, a następnie szyjemy z nich piękne oraz użyteczne kołderki dla niemowląt, pościele dla starszych dzieci, kocyki dla przedszkolaków i inne wyroby.

Dajemy z siebie wszystko, co najlepsze.

KONTAKT